Bayilik & Ürün Talebi

Gelişim ve başarıya olan tutkumuz ile 1982’den beri sürdürdüğümüz global çaptaki istikrarlı büyümemizi distribütörlerimiz ile paylaşmanın gururunu yaşamaktayız. İnovasyon’a ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız ve dünya standartlarındaki üretim teknolojilerimiz ile dünya çapında ekiplerimizi büyütüyoruz.

Tütün, sarma kâğıdı, sigara tüpü ve sigara tüpü dolum makinesi gibi birbirinden farklı tercih ve ihtiyaçlara cevap vermek için özenle tasarlanan ve içinde bulunduğumuz pazarlarda sevilerek ve yüksek taleplerle aranan markalarımızı temsil edecek, profesyonel ve enerjik takımlarımıza katılacak distribütörlerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz.

Yüksek kalite standartlarındakiyenilikçi üretim sistematiklerimiz ile en iyi kalitedeki ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırma yolculuğumuzda, deneyimli operasyon ekibimiz ve distribütörlerimiz tüm süreçlerimizi birlikte takip ederken oluşan anlık talep ve ihtiyaçlara profesyonel çözümler üretiyoruz.

Satış sonrası destek ekibimiz ile distribütörlerimizin, ihtiyaç duyabilecekleri tüm süreçlerde 7/24 onlara rehberlik ederken, ürün ve sektör bazlı eğitimler ve kamplar organize ederek dünyanın dört bir yanındaki Cags Tobacco ekiplerini bir araya getiriyoruz.Düzenli saha ziyaretleri gerçekleştirerek takımlarımızın devamlı güncel kalmalarını sağlarken,pazar paylarını büyütmeleri konusunda çözümler üretmek ise satış sonrası destek ekibimizin en önemli hedeflerinin başında geliyor.

Güncel pazarlama trendleri ve yeni global tüketici modelinin talep ve ihtiyaçlarını düzenli şekilde takip ve analiz eden pazarlama iletişimi ekibimiz doğru strateji, kanal ve iletişim materyalleri ile distribütörlerimizinpazarlama iletişimiihtiyaçlarına lokal ve global çapta cevap vermek için 360 derece pazarlama kanallarını aktif şekilde kullanırken, marka paydaşlarımızla aktif ve doğrudan bağlantı kurarak her zaman en iyi müşteri deneyimi için çalışıyoruz.

Üretim, operasyon, pazarlama iletişimi aksiyonları ve satış sonrası destek uygulamalarımız ile tam destek disipliniyle distribütörlerimizin tüm süreçlerde yanında olduğumuz bu serüvenin bir parçası olmak ve detaylı bilgi edinmek için distribütörlük formumuzu doldurarak ilgili ekiplerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli!

Bayilik & Ürün Talebi hakkında detaylı bilgi ve başvuru için Formu doldurabilirsiniz.